Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Smartfony w niższych cenach. Black Friday w PlusieDrukuj

PlusW Sklepie internetowym Plusa trwa promocja na Black Friday, w której taniej można kupić smartfony Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy A6 oraz Huawei Mate 20 Pro Dual SIM. Tylko w Plusie i tylko do 25 listopada smartfon Samsung Galaxy S9+ można mieć taniej nawet o 1140 zł

W Sklepie internetowym Plusa na www.plus.pl dostępna jest promocja Black Friday, w ramach której obniżone zostały ceny na wybrane modele smartfonów. Promocja będzie trwała do 3 grudnia br, a w niej klienci mogą dostać:
* Samsung Galaxy S9+ taniej o 390 zł oraz dodatkowe promocje firmy Samsung
* Samsung Galaxy A6 taniej o 140 zł
* Huawei Mate 20 Pro Dual SIM taniej o 390 zł

Tylko w sieci Plus można dostać smartfon Samsung Galaxy S9+ taniej nawet o 1140 zł. Dla tego modelu telefonu oprócz promocji Plusa i obniżki ceny o 390 zł dostępne są także dodatkowe promocje firmy Samsung: PREMIA i ODKUP. To dwa programy premiujące zakup wskazanych modeli w określonym czasie. W tym przypadku obowiązują one do 25 listopada i w ramach premii Samsung zwraca klientowi z bankomatu 500 zł oraz dodaje 250 zł za odkupienie starego telefonu. Obie promocje działają w Aplikacji Members w ramach Konta Samsung, a więcej informacji o nich można znaleźć na stronach www.odkup.samsung.pl i www.premia.samsung.pl.

Promocja Black Friday jest dostępna dla wszystkich chętnych, którzy kupią jeden ze wskazanych modeli telefonów wraz z ofertą Plus Abonament. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer do sieci Plus oraz przedłużający umowę. Wybrać można każdą taryfę z abonament za 0 zł przez 6 miesięcy.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.plus.pl/blackfriday .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający