Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Serwis Wyświetlacza - nowa usługa w PlusieDrukuj

PlusOd 30 listopada Plus udostępnia swoim klientom aplikację Serwis Wyświetlacza. Dzięki niej można samodzielnie wykonać test smartfona i po weryfikacji aktywować usługę gwarantującą ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami wyświetlacza.

Wykorzystanie aplikacji oznacza komfort dla użytkownika - można objąć usługą serwisową swój smartfon w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Aplikacja Serwis Wyświetlacza jest bardzo intuicyjna i prowadzi klienta krok po kroku przez kolejne etapy. Można ją bezpłatnie pobrać z Google Play lub AppStore. Następnie można samodzielnie wykonać test smartfona w lustrze, poprzez nałożenie na siebie dwóch wyświetlających się na ekranie ramek, a algorytmy aplikacji zweryfikują stan wyświetlacza. Na koniec, jeśli stan ekranu zostanie zaakceptowany, można z poziomu aplikacji aktywować usługę.

Serwis Wyświetlacza w aplikacji dla urządzeń używanych dostępny jest dla wszystkich klientów sieci Plus, zarówno abonamentowych sieci, jak i korzystających z oferty mix, czy na kartę. Przygotowano różne warianty oferty dla różnych segmentów rynku i będą one przedstawiane automatycznie w aplikacji. Usługa dla użytkowników ofert mix i na kartę dostępna jest za 7zł za 30 dni i pozwala na naprawy sprzętu do wysokości 700zł w okresie roku. Klienci abonentowi otrzymują wariant usługi w cenie 10zł za 30 dni pozwalający na jedną naprawę rocznie nawet do wartości telefonu. Skorzystanie z usługi nie wymaga wychodzenia z domu. Po zgłoszeniu uszkodzenia w ciągu dwóch dni kurier odbierze telefon od klienta, a w ciągu tygodnia zostanie on naprawiony i odesłany w ciągu kolejnych dwóch dni.
#1 | Wit dnia 02.12.18 17:44
Jeśli chodzi o usługę "Serwis Wyświetlacza", to nie mam zbyt dobrego zdania. Nie polecam. Oszukują i wymuszają pieniądze za dodatkowe naprawy, pomimo tego, że sprzęt ma wszystko sprawne oprócz wyświetlacza.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający