Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat zrealizuje 2. edycję "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat podjęła decyzję o zrealizowaniu drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".


Właśnie ruszyły castingi do nowej serii show. Producenci zapraszają wszystkie osoby śpiewające (od 16. roku życia), zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Mile widziane są duety i tria wokalne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na adres: muzyka@endemolshine.pl aktualnego zdjęcia, kilku zdań o sobie i swoim doświadczeniu wokalnym. W wiadomośći należy zamieścić link do swoich nagrań (minimum dwa nagrania, jeden po polsku, jeden po angielsku). Zabronione jest przesyłanie plików MP3 w załączniku maila.

Producenci programu zastrzegają sobie możliwość kontakt tylko z wybranymi osobami.

Osoby przesyłające zgłoszenie proszone są o zamieszczenie w treści maila poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez producenta Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w (02-738) Warszawie przy ul. Dominikańskiej 15A w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to program, w którym, uczestników będzie oceniać aż stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji. Gospodarzem show jest Igor Kwiatkowski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający