Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rekordowy sezon "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" w Czwórce. Nowa seria wiosnąDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Piąta seria "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" emitowana tej jesieni była najlepszym sezonem serialu od początku jego emisji. Średnio oglądało ją w Czwórce 1,87 mln widzów przy udziałach w rynku sięgających 12,2% (SHR All 4+).

Produkcja zapewniła stacji pozycję wicelidera rynku w paśmie o godz. 20 od poniedziałku do czwartku.

W grupie komercyjnej udziały "Sprawiedliwych…" wyniosły 10,6%. Rekordową w historii serialu widownię - 2,25 mln osób - odnotował odcinek wyemitowany 19 listopada, a jego udziały w rynku wyniosły 14,3% oraz 10,6% w grupie komercyjnej.

Tuż za "Sprawiedliwymi - Wydziałem Kryminalnym" plasował się serial "Policjantki i Policjanci". Emitowany w stałym paśmie o godz. 19 od poniedziałku do piątku dziewiąty już sezon "Policjantek…" śledziło średnio 1,73 mln widzów, co przełożyło się na udziały sięgające 12,5% (SHR All 4+) oraz blisko 9,5% w grupie komercyjnej. W obu grupach w czasie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną telewizją w Polsce.

Wiosną Czwórka wyemituje kolejne sezony obu hitów produkowanych przez ATM Grupę.

Dane: NAM/Polsat
#1 | Viking dnia 24.12.18 18:11
Ramówkę kanału TV4 można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...stacja/tv4

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający