Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Najdłuższe kolędowanie w Wigilię Bożego Narodzenia w Polsacie. Wystąpią Cerekwicka, Majewska i EnejDrukuj

Polsat (HD)Już od wigilijnego popołudnia Telewizja Polsat zaprosi widzów do wspólnego kolędowania. Na antenie stacji będą transmitowane wyjątkowe koncerty, na których zabrzmią najważniejsze polskie kolędy.

24 grudnia Polsat wprowadza widzów w świąteczny nastrój już od popołudnia, by przez prawie 5 godzin towarzyszyć im przy wigilijnym stole. Początek o godzinie 13:35 "Kolędowaniem z Fundacją Polsat". Kasia Cerekwicka oraz Golec uOrkiestra wraz z dziećmi z Fundacji Braci Golec stworzą radosną atmosferę oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Program poprowadzi Maciej Dowbor.

O godzinie 14:45 Telewizja Polsat przypomni "Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Krakowie", które odbyło się w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny z udziałem księdza kardynała Stanisława Dziwisza, a o godzinie 15:45 "Jasnogórskie Kolędowanie z Polsatem", które miało miejsce w Częstochowie.

Następnie stacja zaprosi do jednego z najbardziej znanych kościołów kultu maryjnego w Polsce - bazyliki Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. W tych niezwykłych wnętrzach, najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Solo, w duetach czy tercetach, czy też ze swoimi bliskimi wystąpią tak fantastyczne osobowości, jak: Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna i Anna Wyszkoni. W koncercie usłyszymy też ulubieńców publiczności: Filipa Lato, Mateusza Ziółko, grupę folkową Tulia oraz zespoły Enej i Pectus. Będzie im towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia oraz Chór Świętolipski. Tego wieczoru plejada artystów wykona najbardziej znane kolędy m.in. "Przybieżeli do Betlejem", "Dzisiaj w Betlejem", "Triumfy Króla Niebieskiego", "Gdy śliczna Panna", "Mizerna Cicha". Artyści zaśpiewają też wspólnie dwie kolędy: "Bóg się rodzi" oraz "Z narodzenia Pana". "Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018" od godz. 16:45.

Na zakończenie dnia, pierwszy raz na głównej antenie Polsatu, o godzinie 19:40 zobaczymy "Święta z Disco Polo Music" z malowniczego Kościoła pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie, w trakcie którego tradycyjne kolędy wykonają najlepsi artyści disco polo. Wśród nich m.in. Marcin Miller z zespołu Boys, Bayer Full, Masters, MIG. Kontynuacja kolędowania od godziny 20:00 na antenie Disco Polo Music.
#1 | Kotek dnia 18.12.18 11:08
A między tym wszystkim 2 godziny reklamyok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający