Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Zawsze warto" - nowy serial Polsatu. W obsadzie Rosati, Wieniawa i ZielińskaDrukuj

Polsat (HD)Wiosną 2019 r. na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial obyczajowy "Zawsze warto". W obsadzie produkcji znajdą się m.in. Weronika Rosati (Marta), Julia Wieniawa (Ada) i Katarzyna Zielińska (Dorota).

Bohaterkami serialu są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia "nie".

Marta, Dorota i Ada - każda z nich jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Teraz razem znajdują siłę, by napisać jego nowe rozdziały. Uwolnić się, zaczerpnąć oddechu, pójść dalej. Nowa rozgrywka, nowa szansa. Często można w tej grze stracić, ale czasem można wygrać szczęście. Warto zaryzykować?

Za reżyserię odpowiadają Marta Karwowska i Michał Rogalski, a scenariusz napisała Agnieszka Krakowiak-Kondracka.Producentem "Zawsze warto" jest Akson Studio.
#1 | Viking dnia 07.01.19 18:53
Ramówkę kanału Polsat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający