Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala Mistrzów Sportu 2019 w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)5 stycznia Telewizja Polsat i Polsat Sport przeprowadzą transmisję z Gali Mistrzów Sportu 2019. Podczas uroczystości poznamy laureatów 84. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na Najlepszego Sportowca Roku.

Wśród 20 nominowanych, ogłoszonych 22 listopada, znaleźli się tak znani sportowych, jak: Robert Lewandowski oraz Bartosz Kurek, który wraz z Reprezentacją Polski obronił Mistrzostwo Świata w siatkówce, a także był MVP całego turnieju rozgrywane w Bułgarii i we Włoszech czy zwany "profesorem", Adam Kszczot, który już po raz trzeci sięgnął po Mistrzostwo Europy w biegu na 800m. Nominację otrzymał również m.in. Andrzej Bargiel, który w 2018 roku wszedł na najtrudniejszy ośmiotysięcznik - K2 - i zjechał z niego na nartach. Tytułu Najlepszego Sportowca broni Kamil Stoch. Złoty medalista olimpijski z Pjongczangu wygrał plebiscyt także w 2014 roku.

Gala Mistrzów Sportu 2019, 5 stycznia od godz. 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport. Studio od 19:00 w sportowym kanale Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający