Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Filmy dokumentalne i maratony anime - święta w Polsat GamesDrukuj

Polsat Games (HD)W święta Bożego Narodzenia kanał Polsat Games pokaże pełnometrażowe filmy na podstawie kultowego anime "Inazuma Eleven" oraz dokument "Atari: Game Over". Ponadto przez cały tydzień na antenie stacji będą emitowane maratony anime.

25 grudnia o godzinie 15:00 i 17:00, Polsat Games wyemituje odpowiednio "Inazuma Eleven The Ultimate Force Team Ogre Attacks" i "Inazuma Eleven The Ultimate Bound, Griffon". Obie produkcje to pełnometrażowe filmy na podstawie kultowego anime "Inazuma Eleven", które opowiada o drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon.

Natomiast, 26 grudnia, o godzinie 20:30, Polsat Games pokaże dokument "Atari: Game Over", którego autorzy po 20 latach wykopują zapomniane kartridże z grą, która była powodem największego kryzysu w branży. Mowa o "ET" stworzonej w 1982 roku przez firmę Atari, adaptację filmu Stevena Spielberga. Niestety, gra ze względu na krótki czas produkcji, jaki jej poświęcono, okazała się kompletną klapą, a wszystkie egzemplarze zakopano na wysypisku śmieci w Nowym Meksyku.

Przez najbliższe dwa tygodnie od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 14:00, na widzów Polsat Games czekają maratony anime, w których będzie emitowanych po pięć odcinków "Monster Hunters Stories: Ride On", "One Piece" oraz "Dragon Ball Super".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający