Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat nabył prawa do piłkarskiego Pucharu FrancjiDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania spotkań piłkarskiego Pucharu Francji. Pierwsza transmisja zaplanowana jest na 5 stycznia.

W Polsacie Sport Extra zostanie pokazany mecz Bourges - Olympique Lyon. Początek transmisji o godz. 20:50. Po zakończeniu tego spotkania kanał nada retransmisję pojedynku Toulouse - Nice.

Następnie w niedzielę, 6 stycznia o godzinie 14:15, stacja wyemituje mecz Andrezieux - Olympique Marsylia. Potem o godz. 17:15 Polsat Sport News przeprowadzi transmisję ze spotkania Bordeaux - La Havre, a na zakończenie dnia Polsat Sport pokaże pojedynek GSI Pontivy - PSG.

Na antenie Polsatu Sport będzie można również zobaczyć spotkanie FC Sochaux - Montbeliard. Mecz odbędzie się 7 stycznia o 21:00.
#1 | Kibic dnia 22.12.18 12:48
Szkoda, że stracili Puchar Włoch Krzywi się
#2 | Zbychu51 dnia 22.12.18 13:42
Puchar Włoch jest na TVP Sport. Mi to się marzy Ligue 1 lub chociaż Portugalska Ekstraklasa na kanałach Polsat Sport lub Polsat Sport Premium.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający