Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala Fight Exclusive Night 23 na antenach PolsatuDrukuj

Super Polsat (HD)12 stycznia w Lubinie zorganizowana zostanie kolejna gala federacji Fight Exclusive Night. W walce wieczoru wystąpi Mateusz Rębecki, który po raz drugi będzie bronił pasa. Gala FEN 23 będzie transmitowana na antenach Polsatu.

Pierwszą obronę pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów stoczy w Lubinie Łukasz Pławecki. "Boom Boom" podczas FEN 21 pokonał Wojciecha Wierzbickiego i dołożył kolejny skalp do swojej bogatej kariery sportowej. Zawodnik z Nowego Sącza w przeszłości zdobył między innymi Puchar Świata.

Podczas FEN 23 kibice zobaczą pojedynek w kategorii ciężkiej Marcina Zontka z Marcinem Sianosem. Pierwszy z zawodników to weteran polskiego MMA i jeden z najbardziej doświadczonych wojowników FEN. "Zonti" ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem federacji, a w maju 2018 roku bez problemu rozprawił się z Tonim Valtonenem. Sianos natomiast efektownie zwyciężył z Mateuszem Duczmalem podczas FEN 18 i marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. Zwycięstwo z Zontkiem ma być skokiem jakościowym w jego karierze.

Karta walk FEN 23:

-70 kg: Mateusz Rębecki VS Daguir Imavov*
-120 kg: Marcin Zontek VS Marcin Sianos
-77 kg, K-1: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora*
-77 kg: Tymoteusz Łopaczyk VS Szymon Dusza
-77 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki VS Pawel Obozny
-67 kg, K-1: Eliasz Jankowski VS Hubert Dylewski
-70 kg: Łukasz Charzewski VS Adam Brzezowski
-70 kg, K-1: Łukasz Kaczmarczyk VS Robert Rajewski
-61 kg, K-1: Bartosz Hassa VS Mariusz Lach
-77 kg: Kamil Kraska VS Mateusz Janur

Gala FEN 23, sobota, 12 stycznia, Hala RCS w Lubinie. Transmisja od godz. 20:00 w Super Polsacie i Polsacie Sport Extra, a od 23:00 także w Polsacie Sport.

* stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night
#1 | Viking dnia 14.01.19 09:27
Ramówkę kanału Super Polsat można śledzić w PROGRAMIE TV:
https://programtv...uperpolsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający