Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Piotr Witwicki zastępcą redaktor naczelnej portalu polsatnews.plDrukuj

Polsat News (HD)Piotr Witwicki, dziennikarz i prowadzący Polsat News objął stanowisko zastępcy redaktor naczelnej portalu internetowego stacji.

To nowe stanowisko w strukturach serwisu. Zmiany mają pozwolić na większą synergię w pracy zespołów stacji Polsat News oraz portalu. Redaktor naczelną polsatnews.pl od powstania serwisu jest Beata Drozdowska-Wolska.

Piotr Witwicki prowadzi piątkowe wydania "Wydarzeń i opinii" oraz od poniedziałku do czwartku "Graffiti". W październiku 2018 współprowadził debatę kandydatów na Prezydenta Warszawy. Jest związany z Polsat News od powstania stacji. W magazynie "Plus Minus", dziennika Rzeczpospolita przeprowadza wywiady w autorskim cyklu "Rozmowy Witwickiego". W 2015 roku ukazała się jego debiutancka powieść "Petarda".

Portal polsatnews.pl powstał w październiku 2015 roku. Co roku notuje wzrost liczby użytkowników i odsłon. W 2018 r. portal odwiedziło ponad 10 proc. więcej użytkowników niż rok wcześniej. Liczba odsłon w stosunku do 2017 r. wzrosła o ponad 30 proc.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający