Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT FUTBOL KOŃCZY NADAWANIEDrukuj

Polsat Futbol
Według informacji do których dotarł portal "Presserwis", kanał tematyczny Telewizji Polsat - Polsat Futbol zostanie zlikwidowany późną wiosną 2012 roku. Z kolei wybrane sieci kablowe informują, że kanał nadaje swój program do 31 maja br. Powodem zakończenia emisji Polsatu Futbol jest niewielka liczba piłkarskich praw transmisyjnych. Wszystkie relacje futbolowe są już przenoszone do innych stacji sportowych Polsatu.

T-Mobile Ekstraklasa będzie pokazywana w Polsacie Sport Extra, a premierowe relacje z kanałów klubowych już zostały przeniesione do Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD. Także liga holenderska gości na żywo głównie w Polsacie Sport Extra.


źródło: Presserwis
#7 | Prokop dnia 05.02.12 17:05
CP pozbywa się kanału, który miał nikłą oglądalność. Teraz piłka nożna rozłoży się pozostałe kanały sportowe. I dzięki temu zyska na jakości. Plus, że CP potrafi siebie weryfikować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający