Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TO JUŻ 400 ODCINKÓW SERIALU "MALANOWSKI I PARTNERZY"Drukuj

Malanowski i partnerzy
Zbliża się jubileuszowy 400. odcinek serialu „Malanowski i partnerzy”. Z tej okazji Bronisław Cieślak i Anna Lucińska opowiedzą o pracy detektywa w porannym programie „Się kręci na żywo” w sobotę o 10:45. W tym odcinku zobaczymy historię Natalii Lewandowskiej, którą detektywi poznają na parkingu przed zajazdem, w którym pracuje. Widząc, że kobieta bezskutecznie zmaga się przebitymi oponami w samochodzie detektywi postanowią jej pomóc. Jednak to nie jest najmniej ważny problem, bowiem detektywi znajdują w jej bagażniku ciało uduszonej kobiety, okazuje się, że jest to jej koleżanka z pracy.

W rolę szefa biura wciela się Bronisław Cieślak, znany z brawurowej roli porucznika Borewicza w serialu „07 zgłoś się". Towarzyszą mu Ania Lucińska (aktorka, która studiowała w najsławniejszych szkołach Hollywood i gościła między innymi w serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas), Marek Krupski (absolwent AWF i szkoły oficerskiej, ze stażem pracy w policji kryminalnej) oraz aktorzy Magdalena Rembacz jako Magda Dębska i Tomasz Mandes - Tomek Orlik. W rolach epizodycznych występują amatorzy.

Serial kręcony jest w szybkim, dokumentalnym stylu przy użyciu najnowocześniejszej techniki filmowej. Producentem jest Constantin Entertainment. Emisja 400-ego odcinka już w poniedziałek (2 kwietnia) o godzinie 16:30.
#1 | mario022917 dnia 31.03.12 16:23
Super i tak dalej

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający