Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CO DALEJ Z "HOTELEM 52" I "SZPILKAMI..."?Drukuj

Szpilki na Giewoncie
Kilka dni temu "Super Express" poinformował iż dwa popularne seriale Telewizji Polsat "Hotel 52" i "Szpilki na Giewoncie" nie będą kontynuowane, a ich miejsce stacja wprowadzi inne propozycje (seriale). Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych w rozmowie z "Press" powiedziała, że rozważane są różne warianty.

– Decyzja, czy zdejmujemy dotychczasowe seriale, zapadnie dopiero za kilka tygodni. Ciągle przyglądamy się ich wynikom. Możliwe jest na przykład takie rozwiązanie, że "Hotel 52" lub "Szpilki" jesienią zostaną w ramówce i wprowadzimy tylko jeden nowy serial - powiedziała Terentiew.

Warto dodać, że stacja rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu "Kasyno", a także nakręcony został już kryminalny "Smak zemsty" ("Dura lex"). A już w maju rozpocznie się produkcja kolejnego serialu ''Przyjaciółki", bohaterkami będą cztery kobiety, znające się z czasów szkolnych.

Premierowe odcinki "Hotelu 52" i "Szpilek na Giewoncie" oglądać możemy w czwartkowe wieczory (odpowiednio o 21:00 i 22:00).

Informuje: Se.pl/Press.pl/Cyfrowy Polsat News
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający