Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY MAGAZYN W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
TV Biznes od jutra (28 kwietnia) rozpocznie emisję nowego magazynu dla pasjonatów golfa - "Golfing World". Emisja zaplanowana jest na sobotę o godzinie 9.00 i niedzielę o godz. 9.15. Dla tych, którzy nie obejrzą premier nadawca przygotował także powtórki programu.

W każdym 50-minutowym odcinku zobaczymy m.in. najświeższe wiadomości ze świata golfa, omówienie serii spotkań i turniejów, analiza światowych rankingów oraz prezentacja najlepszych turniejowych uderzeń. Ponadto w magazynie zawarte są: kulisy przygotowań do turniejów, omówienia taktyki i strategii gry przedstawione z perspektywy zawodników i ich trenerów, ciekawe wywiady, materiały dokumentalne i archiwalne przedstawiające sylwetki zawodników oraz największe chwile w golfie.

W części poradnikowej, poświęconej doskonaleniu gry, zarówno zaawansowani golfiści, jak i osoby zaczynające przygodę z tym sportem znajdą coś dla siebie. Dodatkowo dla golfistów i hobbystów jest część poświęcona stylowi życia, turystyce golfowej oraz infrastrukturze poszczególnych pół golfowych.

Powtórki programu:
*sobota (7.30, 11.15, 13.45, 17.00, 0.00)
*niedziela (7.30, 11.00, 12.30, 14.00, 16.00,19.00, 0.00)
*poniedziałek (8.15)
#1 | Prokop dnia 01.05.12 08:45
No proszę. Ciekawy pomysł. Tego jeszcze nie było, a z opisu widać, że od razu program robiony jest profesjonalnie. Golf szeroko pojęty. Tv Biznes coraz bardziej mi się podoba.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający