Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYRÓŻNIENIE DLA PREZES PTE POLSATDrukuj

OFE Polsat
Pani Anna Horsecka – Prezes Zarządu PTE Polsat S.A. po raz kolejny została wyróżniona w rankingu Home&Market „50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce”. Magazyn Home&Market corocznie wyróżnia Panie, które osiągnęły znaczący sukces na polu zawodowym, potrafią umiejętnie łączyć karierę z życiem prywatnym.

Wyróżnione Panie są dowodem na to „że chcieć to móc”.

Cieszący się dużym zainteresowaniem ranking „Home & Market” ukazał się już po raz piętnasty. Wśród wyróżnionych pań znalazły się m.in. Justyna Kowalczyk, Grażyna Kulczyk, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Ewa Kopacz. Pani Anna Horsecka uplasowała się na 14 miejscu. Na pozycję wśród liderek polskiego biznesu pracuje od dawna. Jest jedynym prezesem zarządzającym powszechnym towarzystwem emerytalnym od początku istnienia II filaru w Polsce, a obecnie swoją pasję tworzenia realizuje także w projektowanej przez siebie biżuterii. Jednak jak podkreśla, pomimo tak licznych sukcesów i obowiązków, w życiu zawsze najważniejsza będzie dla niej rodzina.

Informuje: PTE Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający