Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
Redakcja i o nasW skład redakcji cyfrowypolsatnews.pl wchodzą:

Redaktor naczelny: Michał Juskowiak
Redaktorzy: "PN", Adrian Richert ("AR HD")
Z naszym serwisem współpracują także Grzegorz Stapiński i Adam Okoniewski

KONTAKT:
redakcja@cyfrowypolsatnews.pl

- - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

cyfrowypolsatnews.pl - nieoficjalny i niezależny serwis informacyjny (tworzony przez fanów) o Telewizji Polsat i kanałach tematycznych, platformie Cyfrowy Polsat, internetowej telewizji Ipla, sieci Plus. Informujemy również o pozostałych spółkach, powiązanych z Zygmuntem Solorzem - Żakiem. Na nasze informacje powołuje się wiele mediów. Artykuły cyfrowypolsatnews.pl cytują m.in. pilkanozna.pl, media2.pl, przegladsportowy.pl, teleshow.pl, mmarocks.pl, satkurier.pl, WP, Interia czy Onet.

cyfrowypolsatnews.pl to szybko rozwijający się serwis. W sieci pojawiliśmy się 25 czerwca 2011 roku (cyfrowypolsat.cba.pl), natomiast od 20 sierpnia 2012 r. istniejemy jako cyfrowypolsatnews.pl.

Strona cyfrowypolsatnews.pl to także autorskie wywiady. Jak dotąd specjalnie dla naszego serwisu wypowiedzieli się: Marek Kacprzak, Maciej Stroiński, Bartosz Kurek, Wojciech Szeląg, Dorota Rojek, Adam Kuklewicz, Bogusław Chrabota, Ewa Gajewska, Beata Grabarczyk, Agnieszka Gozdyra, Magda Sakowska, Milena Rostkowska - Galant, Joanna Górska Radosław Sławiński, Monika Wojdyga-Makowska, Konrad Gaca, Michał Bebło i Renata Pałys.


Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych, czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich. Dochody z reklam, przeznaczone są na dalsze funkcjonowanie serwisu (opłaty za serwer i domenę).

Komentarze z Facebooka